Gaziosmanpaşa satranç oynuyor

Gaziosmanpaşa satranç oynuyor
Gaziosmanpaşa Belediyesi 19 Mayıs Bayramı’nı gençlerle birlikte çeşitli etkinliklerle kutladı.Abone ol

‘’Gaziosmanpaşa Satranç Oynuyor’’ ismiyle düzenlenen satranç turnuvasının açılışını gerçekleştiren GOP Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, gençlerle gurur duyduklarını söyledi.

19 Mayıs nedeniyle Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezince düzenlenen etkinlikte ise türkü ve gitar dinletisinin yanı sıra tiyatro gurubu gösterileri ile Hip Hop gurubunun performansı izlend vajinismus tedavisi i.

Gaziosmanpaşa Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir dizi etkinlikle kutladı. Sabah 09.00 da Gaziosmanpaşa Meydanı’nın da resmi protokolün katılımıyla gerçekleştirilen törenden sonra Gaziosmanpaşa Belediyesi önünde Dobrucaspor Kulübü ile GOP Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘’Gaziosmanpaşa Satranç Oynuyor’’ adlı bir Satranç Turnuvası gerçekleştirildi.

Satranç Turnuvasının açılışını gerçekleştiren Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, burada yaptığı konuşmada Ulu Önder Atatürk'ün, Türk Ulusu’nu aydınlığa kavuşturan Cumhuriyet’le buluşturan dönüm noktası olan 19 Mayıs’ı aydınlık Türkiye’nin güvencesi olan gençlere armağan etmesinin son derece anlamlı olduğunu vurgulayarak, “Gençlerimizle gurur duyuyoruz. Onlar geleceğimizin teminatıdır.’’ dedi. AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Ergüneş ve Satranç Federasyonu üyelerinin de katıldığı etkinlikte Dr. Erhan Erol’un simültane masasında ilk hamleleriyle başlayan turnuvaya satranca emek vermiş ve Türkiye Şampiyonu olmuş sporcular Serkan Yeke ve Hakan Erdoğan da katıldı.

19 Mayıs etkinlikleri öğleden sonrada Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezince düzenlenen gösterilerle devam etti. Etkinliklerde Gençlik Merkezi’nin tiyatro gösterilerinin yanı sıra genç sanatçı Mine, Türk Halk Müziği alanında bir konser verdi. Gösteriler Hip Hop gurubunun dans gösterileri ve gitar performansıyla sona erdi.Kategori : GÜNCEL