Bahçeli Silifkede festivalde

Bahçeli Silifkede festivalde
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin'in Silifke Belediyesi tarafından 37 bin metrekare alanda yaptırılan kapalı semt pazarını açtı. Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin'in Silifke Belediyesi tarafından 37 bin metrekare alanda yaptırılan kapalı semt pazarını açtı.

Bahçeli, bu yıl 36'ncısı gerçekleştirilecek ''Uluslararası Silifke Kültür Haftası'' etkinliklerine katılmak üz florida seo ere geldiği Silifke'de partililerce karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tokalaşan Bahçeli, daha sonra Makdum Mahallesi'ndeki kapalı pazar yerinin açılışını yaptı.

Burada yaptığı kısa konuşmada Bahçeli, belediye başkanı Öngel'e teşekkür ederek, ''Pazar yeri ilçeye hayırlı olsun'' dedi.

Kaymakam Ahmet Beyoğlu ise Bahçeli'yi kışın 150 bin, yazın ise 300 bin nüfusa ulaşan Silifke de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel de geleneksel hale getirdikleri etkinlikler kapsamında, her yıl yeni bir tesisin açılışını yaptıklarını söyledi.

Daha önceki etkinlikler kapsamında atıksu arıtma tesisi, huzurevi ve otogarın açılışını yaptıklarını belirten Öngel, ''Bu yıl da 51 satış dükkanı, 63 tezgah, 2 lokanta, bir kafe ile balık ve yoğurt pazarı bulunan tesisi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz'' dedi.

Açılışa, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, Genel Sekreter Cihan Paçacı, MHP Mersin milletvekilleri ile CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, katıldı.

Bahçeli, daha sonra ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi, fotoğraf çektirdi, ardından da belediyeyi ziyaret ederek festival alanına geçti.Kategori : POLİTİKA