Çin Seddine çıktılar yıldırım çarptı!

  • Ana Sayfa
  • Çin Seddine çıktılar yıldırım çarptı!
Çin Seddine çıktılar yıldırım çarptı!
Evli çift Çin Seddi'ne tırmandı. Şiddetli yağmur yağıyor, gök gürlüyordu... Birazdan düşen yıldırım onları Çin Seddi'nin üzerinde buldu. Abone ol

Çin Seddi'nin henüz onarılmamış bölümüne çıkan bir yıllık evli çift, üzerlerine yıldırım düşmesi sonucu ö georgia seo ldü.

Devlet gazetesi Pekin Times'ın haberine göre, genç karı-koca, seddin başkent Pekin'in Huairou banliyösünden geçen henüz onarılmamış bölümüne şiddetli yağmura ve gök gürültüsüne rağmen tırmandı.

İkisi de 27 yaşında olan çifte yıldırım çarptı. Çift, duvardan 50 metre aşağıya uçarak hayatlarını kaybetti. Kurtarma ekiplerinin olay yerine birkaç saat sonra ulaşabildikleri, ancak çifti kurtaramadıkları bildirildi.

2 bin 900 kilometre uzunluğundaki Çin Seddi'nin Pekin'deki bölümünü her yıl milyonlarca kişi ziyaret ediyor. Turistlerin çoğu tur operatörleri tarafından seddin genelde restoranların ve diğer tesislerin bulunduğu onarılmış bölümlerine götürülüyor. Ancak onarılmamış bölümlerine maceracılar tırmanmak için gidiyor.Kategori : GÜNCEL